ערב סופרים

ערב סופרים

הסופרת שרית ישי לוי

שלוש נשים בלתי נשכחות עומדות בלב הרומן המסעיר "אישה מעבר לים". אישה צעירה שבעלה עוזב אותה בבית קפה בפריז, אם שנעלמת מדי יום לשעות ארוכות ובתה אינה יודעת לאן, ואישה מסתורית שנטשה תינוקת בת יום בליל שלג בפתח מנזר בירושלים.
אלה המפתחות לסיפור גועש וסוחף, הלוקח אותנו אל סמטאות הרובע הלטיני בפריז ואל תל אביב של שנות השבעים ומחבר בין ירושלים המנדטורית לעיירה ציורית באנגליה. שם מחפשות הנשים את זהותן ואת עצמן, ואת עברן הלוט בערפל. כל אחת מהן עתידה לעבור תהפוכות בחייה, והסיפור קושר ביניהן ביד אמן, בנימים של אהבה ושנאה, שברון לב, דם ודמעות.
"אישה מעבר לים" הוא רומן נפלא הנכנס אל הלב ואינו מרפה. בהשתרעו על פני שלושה דורות הוא מגולל סיפור על עוצמה נשית ואומץ ועל גיבורות החיות את החיים בכל עוצמתם וכאבם. הגיבורות של שרית ישי לוי ניצבו במול הייסורים שקורות חייהן, או אולי הגורל, המטירו עליהן, ופוגשות באהבה גדולה שרק היא תוכל לנצח כנגד כל הסיכויים כולם. שרית ישי לוי, כותבת רבה המכר "מלכת היופי של ירושלים", היא עיתונאית. "מלכת היופי של ירושלים" זכה להצלחה רבה בארץ ובעולם, הוא מכר כ- 200,000 עותקים ותורגם לשפות רבות.

יום ראשון | 8.9.19 | 19:30

========================================

ערב סופרים

אמן הסיפור ואיש התקשורת ג׳קי לוי

"מגזימים סיפור אהבה" ו- "שני חברים יצאו לדרך"?

מגזימים סיפור אהבה– על גוזמאות שבאות מאהבה, ועל גוזמאות סתם. ועל סיפורי רבב"ח– הברון מינכהאוזן היהודי.

שני חברים יצאו לדרך– על לשון נקייה וגבולות סגנוניים בסיפור היהודי ובתרבות העברית בכלל.

יום ראשון | 22.9.19 | 19:30